26 Aralık 2012 Çarşamba

ALTUĞ'UNUN HAFTA SONU TRUMP TOWER ÇIKARTMASI:))Jetonlu oyuncaklar her çocuk gibi Altuğ'unun çok sevdiği şeylerden biri. Jetonlarını kendi alıp, istediğine binerek jetonunu artık kendisi atıyor. Çok eğleniyor. Sanki çok önemli bir iş yapmış sayıyor kendisini:))

 Geçtiğim,iz hafta sonu TRump Tower'ın çocuk aktivite merkezinde Yaratıcı Çocuklar Derneğinin bir çok atölyesi vardı. Bizim bulunduğumuz saat içinde Takı yapma atölyesi vardı. Altuğ ile bu aktiviteye katıldık. Çok eğlendik. Oğluşumla beraber çok güzel bir kolye yaptık. Eğlence sonunda boynuna takarak dolaştı. Ve sonunda Katılım sertifikası aldı. Hayatının ilk sertifikası. Çerceveletip odasına asmayı planlıyoruz..


Etkinlik bitince annaeyle beraber yemek yedik, oyuncak ve puzzle alış verişi yaptıktan sonra paşanın uykusu geldi. Oyuncak ailesine yeni katılan bebek Winniesiyle beraber şaşkın ördek gibi dolaşmaya başladı.
Günün sonunu kucağımda uykuya dalarak bitirdi. Çocuğunuzla kocaman bir günü bir çok etkinlik yaparak zaman geçirebileceğiniz bir alışveriş merkezi, Trump Tower:))

Hiç yorum yok: