19 Nisan 2012 Perşembe

HAFTA SONU ALTUG:))Hafta sonu iş arkadaşlarımdan Ası'nın veda yemeği vardı. Altuğ paşa çok eğlendi. Embriyolao DR. Cenk Beyin oğlu Kerem ile ilk karşılaştıklarında ıphone ile oyunlar oynadılar. Oyun oynnarken Altuğ bir güzel ciğer ve büyük bir domatesin neredeyse yarısını yedi. Yeme sıkıntısı sürekliliğini devam ettirdiği için bu çok önemliydi bizim için. Sağolsun babası beni rahat ettirdi,çok i,lgilebndi küçük beyimizle..
İLk defa oyun odasında Altuğ tek başına kaldı. Oyuncaklar tam onun yaşına uygun ve çocuklarda tam akranı olması   bence orada durmasının bir nedeniydi bence:))

Daha sonraki gün Nilüfer ile beraber Ataşehir Sahan'a gittik. Şaşırtıcı derece Altuğ orada da oyub odasında tyek kaldı. Yarım saatten sonra hafifi arıza çıkarsa da epey güzel zaman geçirdi. Ben de en azından tatlımı rahat rahat yedim:))Dün gece de Altuğ ile evde tektik. Ne yapalım, nasıl yapalım derken Altuğ beyfendi lavaboda oynmak istedi. Ben de hiç itiraz etmeden lavabo kenarina oturttum. Neredeyse 45 dk hiç sesi çıkmadan bir güzel oynadı.Ardından kırmızı mercimek ve makarna ile transfer oyunu oynamak için möutfaktan çıkıp, salonun ortasına gittik. Gece ilerledi ve bizim küçük adam yemek yemediği için tost yapalım mı teklifime çok sevindi. Beraber tost yaptık ve o şevkle yarım  tostu neredeyse yedi..Sonra saat 22:00 olmadan uyuya kaldı. Çok sevindim. Evde tek başımabiraz kewyif yaptım.AAA!!! saat 00:00 ve Altuğ uyandı. Gözleri kapalı, elinde yastığı ile salonda yatmak istedi. Sanırım rüzgarın sesi korkuttu çocuğumu.. Saat 02:30 a kadar salonda süründük.. İyice dalınca odamıza yollandık ama ben şu an berbat durumdayım..
 Ve bu akşam da Altan yok:((((

Hiç yorum yok: